In memoriam

Het bestuur van Schaerweijde Golf heeft het verdrietige bericht ontvangen van het overlijden van Peter van Markus op donderdag 15 mei. Het afscheid vindt komende woensdag 21 mei plaats. Wij wensen zijn vrouw Wil en familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies.

Onderstaand een mooi in memoriam van Wicher Worst.

Vanochtend bereikte mij het bericht dat ons erelid van de Heerenavondcommissie Golf  Schaerweijde Peter van Markus is overleden. Meer dan 15 jaar was hij een actieve
deelnemer aan de Heerenavond en in 2019 trad hij toe tot de Heerenavondcommissie,
waarvan hij in 2024 tot erelid werd benoemd.

Peter was inspirator voor velen en altijd geïnteresseerd in de medemens. Ook wist hij steeds weer sponsoren te vinden voor onze jaarlijkse Wereld Heerendag. Nadat hij van de longarts de melding had gekregen dat hij niet meer in jaren, maar in maanden moest rekenen, wist hij in zijn buggy toch nog meer dan een jaar op inspirerende wijze de scorekaarten uit te reiken bij onze
wedstrijden op de maandag. Bewonderenswaardig wist hij om te gaan met de naderende dood.

Op de passage in het verslag van de Heerenavond van 5 mei jongstleden: “Laten we doorgaan met het genieten van elkaars gezelschap en onze Heerenavond koesteren als een kostbaar kleinood . Wel hele ouderwetse woorden voor een actueel festijn 😊”, reageerde hij per mail met de volgende woorden:
Dag Wicher
Dank voor je verslag, mooi omschreven. Gelukkig zijn ouderwetse woorden zeer actueel (houden zo) en niet alleen voor een festijn.
Groet, Peter

Afgelopen maandag sprak ik hem nog via de telefoon en bedankte hij voor de vriendschap en vroeg hij mij alle heren van de Heerenavond te groeten. Een ware vriend is heen gegaan. Wij, heren van de Heereavond, zullen hem missen.
Maarn, 15 mei 2025

Wicher Worst